Witam serdecznie. Posiadam wykształcenie wyższe o kierunku Administracja Publiczna. Dyplom zdobyłem kończąc Bałtycką Wyższą Szkołę Humanistyczną w Koszalinie. Jestem żonaty od 14 lat. Razem z moją żoną Martą mamy pięcioro dzieci – Kajetan, Adrianek, Maciek, Jaś i Karolek. Jestem rodowitym Wejherowianinem.

Moje motto : Bez układów, po prawdzie do celu.

Z wykształcenia jestem inżynierem architektem, z zawodu architekt/drogowiec. Nie jestem rodzonym wejherowianinem, ale zamieszkałem w Wejherowie niemal zaraz po urodzeniu. Natomiast nazwisko jak najbardziej jest związane głównie z Wejherowem.

Od urodzenia mieszkam w Wejherowie. Jestem prawnikiem oraz mediatorem. W 2015 r. ukończyłem studia podyplomowe z zakresu prawa zamówień publicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Jeden z założycieli Ruchu Społecznego „Dla Wejherowa” (2014 r.) Działalnością samorządów lokalnych interesuje się od ponad 15 lat.

Jestem mężem i ojcem dwójki dzieci. Z wykształcenia jestem informatykiem i z tym również jest związana moja praca zawodowa.

Jestem człowiekiem aktywnym. Na co dzień, jako prezes Klubu Bokserskiego Gryf Wejherowo działam na rzecz rozwoju sportu w mieście. Prywatnie jestem ojcem dwóch córek ( niebawem nasza rodzina powiększy się). Życie cały czas mnie zaskakuje.

Jestem żonaty i mam czwórkę dzieci. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku Zarządzanie i Ekonomika Usług uzyskanym na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem rodowitym wejherowianinem.